Sıkça Sorulan Sorular

En az kiralama süresi 48 saatir

En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 25 yaşında olma koşulları aranır.

Sigortaların geçerlilikleri, Trafik kaza, Hırsızlık ve Akol raporlarının ibraz edilmemesi ve/veya aracın alkol, uyuşturucu etkisi altında kullanılması ve/veya yasal hız sınırlarının aşılması halinde kendiliğinden ortadan kalkar. Cam, ayna ve far kırılması, lastiklerin yarılması ile kullanım hatalarından doğacak zararlar, sigorta kapsamı dışında tutulmuştur.

Benim Rent a Car aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin Benim Rent A CAR yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür.

ANKARA OTO KİRALAMA günümüzde en çok araştırılan konuların arasında gelmektedir. Araç bizler için günlük hayatımızı kolaylaştıran en önemli ürünlerden biridir. Kısa ya da uzun tüm araç kiralama işlemleriniz için Benim Rent a Car firmamızı tercih edebiliriz. Şubelerimizden, çağrı merkezlerimizden ya da online internet sayfamızdan kısa süre içerisinde rezervasyon oluşturarak hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz. Bizler, tüm müşterilerimizi memnun etme amacı taşıyarak, sizlerin otomobil ihtiyaçlarını karşılamak istiyoruz. Yola çıktığımız bu düşünce ile de her geçen gün mutlu müşteri portföyümüzü daha da genişlettiğimizi belirtmek istiyoruz.