Hakkımızda

2013 yılında Ankara'da kuruldu. Araba kiralama, havaalanı transferi ve şöförlü araç tahsisi hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimizi vermeye ilk olarak Ankara Esenboğa Havaalanında başladık.

Card image cap
Misyonumuz

Kuruluş politikası olarak kendimize olabildiğince en uygun fiyat ve en önemlisi birebir müşteri ilişkilerini belirledik. Birebir müşteri ilişkileri aynı zamanda müşteri memnuniyetini de ön planda tutmamız gerekliliğini ortaya çıkarttı.

Card image cap
Vizyonumuz

Kısacası Benim Rent A Car olarak kar elde etmeyi ikinci planda tutarak misafirlerimize en kaliteli şekilde hizmet veriyoruz.

Card image cap
Hedefimiz

İlk olarak Benim Saatlik Transfer Hizmeti, Benim Deneyimim ve Benim Kiralık Aracım gibi yenilikçi çözümler sunduk. Bu anlayışda olmamızda en büyük etken hedefimizin ilk olarak Ankara’da araba kiralama ve havaalanı transferi konusunda ilk akla gelen firma olmak. Daha sonra ise tüm Türkiye’de araba kiralama alanında önde gelen firmalar arasına girebilmek vardır.

Card image cap

Araba Kiralama

Adrese Teslim
Card image cap

Havalimanı Transferi

Belirlenen Gün ve Saatte
Card image cap

Şöförlü Araç Tahsisi

Günlük veya Saatlik

Günümüzde artık araç kiralamak popüler hale geldi. ANKARA ARAÇ KİRALAMA ile İnsanlar artık gezip görmek istedikleri şehre ya da ülkeye uçakla gidip bulunduğu yerden araç kiralamaktadır. Benim rent a car size bu imkanı sunmaktadır. Sizin de araç kiralarken dikkat etmeniz gereken birçok özellik vardır. Size bu konuyla ilgili bilgi verelim. Öncelikle araç kiralama ihtiyacınızda internetten araştırma yapın. Kaliteli, mutlaka kaskolu, uzman personeli olan firmaları tercih ediniz. Yabancı bir yerde güvenilir bir araçla seyahat etmek daha önemlidir. Araçla giderken bir aksilik yaşadığınızda aracın kaskolu olması size çok büyük konfor sağlayacaktır. Ankara araç kiralama sektöründe sorunsuz hizmet ve memnuniyet öncelikli görevlerimiz arasındadır.Yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder Benim rent a car olarak iyi günler dileriz.

Özgeçmiş

Benim Rent A Car sayesinde araba kiralama ve havaalanı transferi ihtiyaçlarınız için minimum zaman harcarken asıl faaliyetlerinize kafanız rahat şekilde odaklanabilirsiniz.

Tarihçe

Bunum yanında size sağladığımız son model ve lük araçlarda imajınıza katkı sağlar, konforlu seyahatin tadını çıkarır ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Fikirlerimiz

Misafirlerimizin görüşlerine büyük önem vermekteyiz. Verdiğimiz bu önem doğrultusunda sektörde yeni olmamıza rağmen sunduğumuz hizmetlerle farklı bir bakış açısı kazandırdık.

Kısaca Biz!

2013 yılında Ankara'da kuruldu. Araba kiralama, havaalanı transferi ve şöförlü araç tahsisi hizmetleri vermektedir. Hizmetlerimizi vermeye ilk olarak Ankara Esenboğa Havaalanında başladık.